Oddziały przedszkolne 2019

"Krasnale" i "Pajacyki" z OP na Kochanowskiego 8 w Kinie na Bursztynowym Szlaku.

13.02.2020 21:04

W środę 29 stycznia dzieci z grupy „Pajacyki” i „Krasnale” udały się na wycieczkę do Kina        na Bursztynowym Szlaku na projekcję filmu „Tajni i fajni”. Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia.                                Serdecznie dziękujemy Rodzicom  z obu grup za opłacenie biletów wstępu. Wychowawcy: Iwona Lubocka, Beata Kisiel, Zofia Skrzypiec.

Grupa "Motylki" z OP na Kochanowskiego w Bibliotece Miejskiej i Powiatowej.

13.02.2020 21:20
      W dniu 27 stycznia 2020r. grupa "Motylki" wraz ze swoją wychowawczynią Zofią Gilewską udała się do Biblioteki Miejskiej i Powiatowej w Pruszczu Gdańskim, by wziąć udział w pierwszym w tym roku kalendarzowym spotkaniu cyklicznym z literaturą. Dzieci miały okazję wysłuchać bajki "Brzydkie kaczątko" przedstawionej w teatrzyku Kamishibai oraz wziąć udział w zabawach przygotowanych przez Panie z biblioteki. Dziękujemy!

Uroczystości z okazji Dnia Babci i dziadka w OP na ul.Kochanowskiego.

06.02.2020 20:51

Dzieci z Oddziałów Przedszkolnych na ul. Kochanowskiego 8

Maja zaszczyt zaprosić swoich Kochanych Gości na uroczystości

z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbędą się w dniach:

12 LUTEGO (środa):          Misie: godzina 9.30

Biedronki: godzina 10.00

13 LUTEGO (czwartek):     Pajacyki: godzina 9.30

Motylki: godzina 10.30

14 LUTEGO (piątek):           Jeżyki: godzina 9.30

Krasnale: godzina 10.00

Nagrody dla OP na ul. Kochanowskiego 8.

04.02.2020 11:22
        W piątek 31 stycznia Pan Dyrektor Paweł Biesiekierski wraz z Panią Wicedyrektor Patrycją Krekorą odebrali nagrody dla naszych oddziałów przedszkolnych za: 1 miejsce w powiecie gdańskim oraz 1 miejsce w województwie pomorskim ♥️ w plebiscycie "Przedszkole na Medal". Otrzymaliśmy liczne nagrody i jesteśmy zmotywowani do jeszcze większej pracy.
      Jesteśmy 100% "Przedszkolem Na Medal"
      Dziękujemy wszystkim za zaufanie i oddane głosy !!!

Fotorelacja w Dzienniku Bałtyckim z gali rozdania nagród

"Rodzice czytają dzieciom" spotkanie w grupie "Biedronki".

27.01.2020 22:34
      W dniu 03.01.2020r. grupę " Biedronki" z OP na ul.Kochanowskiego odwiedziła mama Igi - Pani Milena, by po raz kolejny poczytać dzieciom.Tym razem była to "Królewna Śnieżka". Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas. Wychowawca: Agnieszka Antkiewicz