Oddziały przedszkolne 2019

Dni Babci i Dziadka w OP na ul. Kochanowskiego.

03.03.2020 21:06
      W Oddziałach Przedszkolnych na ul. Kochanowskiego 8 od 12 do 14 lutego odbywały się uroczystości na cześć bardzo ważnych osób w życiu dzieci. Nie zabrakło życzeń, wzruszeń i ciepłych słów, nie tylko od dzieci, ale także Dyrekcji i wychowawców.

Dni bezpiecznego internetu w OP na ul. Kochanowskiego.

03.03.2020 20:59
      Przez kilka dni miesiąca lutego wychowawczyni grupy "Motylki" z OP na ul. Kochanowskiego -Zofia Gilewska realizowała ze swoją grupą jeden z bloków Projektu: "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" i firmy Safety Internet dotyczący bezpiecznego poruszania się w sieci. Starała się zapoznać dzieci z zagrożeniami, które czyhają na nie
      w internecie, ze zjawiskiem hejtu, a także pokazała im jakie korzyści niesie ze sobą korzystanie z sieci. Dzieci wiedzą już, że przede wszystkim z internetu powinny korzystać pod opieką osób dorosłych, zrobiły sobie swoje papierowe laptopy, a zwieńczeniem działań była dla nich projekcja bajki.

Dogoterapia w grupie "Biedronki" z OP na ul. Kochanowskiego.

03.03.2020 20:29
      W dniu 13.02.2020r. dzieci z gr. „Biedronki” brały udział w kolejnych zajęciach edukacyjnyc z udziałem psa Vivi. Tym razem przedszkolaki dowiedziały się, czego nie może jeść pies i jakie mogą być skutki zjedzenia przez niego niebezpiecznych produktów. Nie zabrakło również zadania wymagającego sprawności manualnej. Czekamy na kolejne spotkanie w marcu! Wychowawca: Agnieszka Antkiewicz.

Krasnale z OP na ul. Kochanowskiego z wizytą u dzieci z bawialni Kic-Kic.

03.03.2020 20:19

Żłobek i Urodzinki Kic-kic napisał 12 lutego:

KRASNALE z Oddziału przedszkolnego przy Szkole podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim, zapamiętajcie tą grupę, bo to prawdziwi artyści i będzie o nich jeszcze głośno. Brakuje nam słów zachwytu i uznania dla pasji, talentu, zaangażowania. To co zobaczyliśmy dziś w ramach akcji "Dzieci dzieciom" zaparło nam dech w piersiach. Krasnale, Beata Kisiel, Zofia Skrzypiec brawo, brawo, brawo

Dzień koloru czerwonego w OP na ul. Kochanowskiego.

03.03.2020 20:11
      Walentynki jest to także wspaniały dzień, aby otoczyć się kolorem czerwonym. W tym dniu OP na ul. Kochanowskiego 8 odbyły się specjalne zajęcia akcentujące ten kolor, dzieci wykonywały prace plastyczne i czerwone poczęstunki.
      W dniu 14.02.2020r. dzieci z gr. „Biedronki” obchodziły nie tylko Walentynki. Tego dnia realizowaliśmy zajęcia w ramach projektu „Kolorowe dni” (propagowanie zdrowego i kolorowego odżywiania się). Tym razem był to oczywiście dzień „czerwony”. Przedszkolaki dowiedziały się, dlaczego warto jeść czerwone owoce i warzywa (wpływają korzystnie na pracę serca) i chętnie ich próbowały!
      Ze stolika szybko zniknęła żurawina, porzeczki, rzodkiewki, pomidorki koktajlowe, papryka, winogrona i nawet sok pomidorowy!!!
      Brawo „Biedroneczki”! wychowawca: Agnieszka Antkiewicz