• Zebrania z rodzicami wrzesień 2024

• Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniach 17.09, 18.09 i 19.09.2024 r. odbędą się zebrania z rodzicami według poniższego harmonogramu:

17.09.2024 r. - klasy IV-VI  (IV-17.00,V-17.30, VI - 18.00)

18.09.2024 r. -  klasy VII-VIII (VII-17.00, VIII-17.30)

19.09.2024 r. - klasy I-III zgodnie z ustaleniami wychowawców

SALE NA ZEBRANIA Z RODZICAMI

• Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST 2024

• Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim konkursie z języka polskiego MULTITEST 2024. Jest to konkurs płatny (15 zł od osoby), organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. Odbędzie się on 21 października. Polonistki zbierają zgłoszenia do 1 października.

• Konkurs dla klas 1-8 Żaglówka moich marzeń

• Zapraszamy uczniów klas 1-8 do udziału w konkursie “Żaglówka moich marzeń”.

Wykonaj przestrzenny, trójwymiarowy model żaglówki dowolną techniką, zastosuj recykling i wykorzystaj surowce wtórne lub biodegradowalne np.: zużyte butelki, pojemniki plastikowe, kartony, papier, puszki, ubrania, sprzęt elektroniczny, korę  itp. Format pracy: minimalna wysokość 20 cm, maksymalna 1 m, możesz ją wykonać samodzielnie lub w grupie maksymalnie 3-osobowej.

Pracę należy dostarczyć do 23 września 2024 r. do p. Heleny Janikowskiej,  p. Magdaleny Jakiel lub Katarzyny Przybyszewskiej.

Modele zostaną wyeksponowane na holu SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim. Zachęcamy do udziału w konkursie, czekają nagrody!

Regulamin konkursu Żaglówka moich marzeń .pdf

• Talenciaki po raz kolejny w SP4!!

• Nasza szkoła dokonała rejestracji i zgłosiła się do programu Szkoły Pełne Talentów. Mechanizm jest prosty. Za Każde wydane 50 zł w sklepach Lidl (w tym min. 1 owoc lub warzywo) kasjer wyda 1 Talenciaka. Zebrane Talenciaki możemy wymienić na super nagrody dla Naszej szkoły.

Zróbmy wszystko, aby nagrody były nasze

Wspólnie możemy więcej .

• Głosuj na nasz projekt nr 26!!!

• Już za chwilę startuje 💥głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego Pruszcza Gdańskiego na rok 2025! Od poniedziałku, 09.09.2024 r., każdy mieszkaniec Pruszcza Gdańskiego będzie mieć szansę zadecydować, jakie inicjatywy zmienią nasze miasto! Zagłosuj na nasz projekt, takiego miejsca jeszcze w Pruszczu Gdańskim nie ma!!Może powstać dzięki naszym głosom.

PROJEKT NR 26🚀🚀🚀🎯🎯Poszerzenie miejsca otwartej strefy aktywności o „Park trampolin”.Jest to coraz bardziej popularna i ciesząca się zainteresowaniem wśród dzieci i dorosłych forma aktywności. Obecne urządzenia należące do „Linarium” cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych mieszkańców Pruszcza Gdańskiego oraz ich rodziców i opiekunów. Niestety zbyt mała ich liczba nie zaspakaja potrzeb związanych z ruchem na świeżym powietrzu osób korzystających z urządzeń. Trampoliny będą świetnym uzupełnieniem Linarium, które znajduje się na sąsiednim terenie. Nowe urządzenia pozwoliłyby na jednoczesną zabawę większej ilości dzieci wraz z dorosłymi. To także najlepsze miejsce na rodzinną zabawę. 🤼‍♀️🤼‍♂️🤼

im. Ignacego Jana Paderewskiego
          w Pruszczu Gdańskim