• Pojedź z nami do Hogwartu

     • Masz dość czekania na list do Hogwartu? 

      Zbudujmy razem pociąg i pojedźmy do Szkoły Magii i Czarodziejstwa!

      Aby wziąć udział w projekcie, napisz wypowiedź, w której przekonasz nas, że właśnie Ty sprawdzisz się najlepiej w naszym zespole. Forma dowolna! Termin do 26.02.2023r. Wiadomość wyślij na adres mailowy: monika.jaworska@sp4gda.pl .

    • Skrócone lekcje - 21 i 22 lutego 2023r.
     • Skrócone lekcje - 21 i 22 lutego 2023r.

     • Szanowni Państwo,

      w związku z organizacją próbnych egzaminów ósmoklasisty, w dniach 21 i 22 lutego 2023r. (wtorek i środa) w klasach 4-8 lekcje odbywać się będą wg harmonogramu skróconych lekcji.

      Dla uczniów klas 1-3 lekcje nie są skrócone i odbywają się zgodnie ze zwykłym planem lekcji.

      Godziny dzwonków obowiązujące uczniów klas 4-8 w tych dniach dostępne są na stronie szkoły: Skrócone lekcje - dzwonki

      Z poważaniem

      Dyrekcja Szkoły

       

     • Bal karnawałowy klas I-III oraz oddziałów „zerowych”

     • Ach, co to był za bal!

      Księżniczki, Policjanci, Supermeni i wiele innych postaci z bajek, filmów i kreskówek zebrało się na balu przebierańców w dniu 8 lutego 2023 r. Wesoła, taneczna muzyka i kolorowa dekoracja porywały dzieci do tańca i szalonej zabawy. Najmłodsze dzieci w szkole, w tym dniu otrzymały ogromna dawkę radości oraz niezapomnianych wrażeń. Nikt tak nie potrafi rozkręcić imprezy jak najmłodsi. Na zakończenie balu wystąpił klaun, który wszystkich rozśmieszył swoimi sztuczkami. Szkoda, że na następny bal trzeba czekać aż rok. Bardzo dziękujemy Paniom z Rady Rodziców za zaangażowanie w przygotowanie balu, szczególnie Pani Sylwii Waleńskiej przewodniczącej, która dołożyła wielu starań aby odbył się bal.

      Tak się bawiły kasy I-III oraz oddziały „zerowe”.

     • XIV Pomorski Konkurs Poezji Uczniowskiej "Niektórzy lubią poezję"

     • Rusza XIV Pomorski Konkurs Poezji Uczniowskiej "Niektórzy lubią poezję". Ideą wydarzenia jest wspieranie młodych talentów na początku ich drogi literackiej przez publikację wierszy w tomiku poezji.

      W ramach konkursu należy nadesłać co najwyżej trzy wiersze z jednej szkoły. Utwory powinny być oryginalne, uczniowie muszą być ich autorami i nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane. Konkurs jest skierowany do uczniów i uczennic klas 3-8 szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych z województwa pomorskiego.

      Poniżej udostępniamy regulamin:

      Regulamin

      oraz 

      Załączniki do Regulaminu

       

    • Informacja dla Rodziców uczniów/dzieci korzystających z wyżywienia w Szkole i oddziałach przedszkolnych przy ulicy Kasprowicza 16 oraz oddziałach przedszkolnych przy ulicy Kochanowskiego 8
     • Informacja dla Rodziców uczniów/dzieci korzystających z wyżywienia w Szkole i oddziałach przedszkolnych przy ulicy Kasprowicza 16 oraz oddziałach przedszkolnych przy ulicy Kochanowskiego 8

     •  

      Szanowni Państwo,

      wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, w celu podniesienia jakości sposobu rozliczeń za posiłki, wdrożyliśmy nowy system obsługujący opłaty za wyżywienie w Szkole i oddziałach przedszkolnych powiązany z dziennikiem elektronicznym UONET+.

       

      Na skutek tego zmianie uległ Regulamin stołówki szkolnej* oraz Regulamin korzystania z wyżywienia w oddziałach przedszkolnych*.

       

      Wyżej wymienione regulaminy określające zasady korzystania z posiłków zostały umieszczone na stronie internetowej szkoły www.sp4gda.egupage.pl* w zakładce O szkole/Szkoła/Dokumenty* oraz Uczniowie i rodzice/Stołówka* oraz O szkole/Oddziały przedszkolne/O nas*.

       

      W związku z powyższym odpłatność za wyżywienie następuje po każdym miesiącu, w którym uczeń/dziecko uprawnione było do skorzystania z posiłku.

       

      Podstawą do rozliczenia opłat za obiady będzie informacja o nieobecności ucznia/dziecka zaznaczona przez rodzica w dzienniku elektronicznym UONET+. W tym celu przygotowano odrębne instrukcje w jaki sposób należy tego dokonać.

       

      Prosimy o zwrócenie uwagi na poniższe zapisy:

       

      REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ w Szkole Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim ul. Kasprowicza 16

      „…§ 5

      1. Warunkiem braku naliczenia opłaty za obiad jest zgłoszenie przez Rodzica nieobecności dziecka lub ucznia w Szkole najpóźniej do godziny 8.00 w dniu nieobecności poprzez dziennik elektroniczny  UONET+.
      2. W przypadku uczestniczenia dziecka lub ucznia w wycieczce/wyjściu szkolnym, odwołanie obiadu leży po stronie Rodzica.
      3. W przypadku braku zgłoszenia przez Rodzica nieobecności dziecka lub ucznia korzystającego z obiadu do godziny 8.00 w dniu nieobecności, opłata za posiłek zostanie naliczona bez możliwości jej odliczenia. …”

       

      REGULAMIN korzystania z wyżywienia w oddziałach przedszkolnych przy ulicy Kochanowskiego 8 w Szkole Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim

      „… §5

      1. Warunkiem braku naliczenia opłaty za obiad jest zgłoszenie przez Rodzica nieobecności dziecka w Szkole najpóźniej do godziny 8.00 w dniu nieobecności poprzez dziennik elektroniczny  UONET+.
      2. W przypadku uczestniczenia dziecka w wycieczce/wyjściu szkolnym, odwołanie obiadu leży po stronie Rodzica.
      3. W przypadku braku zgłoszenia przez Rodzica nieobecności dziecka korzystającego z obiadu do godziny 8.00 w dniu nieobecności, opłata za posiłek zostanie naliczona bez możliwości jej odliczenia. …”

       

      Informacja o wysokości opłat znajdować się będzie w dzienniku elektronicznym UONET+ w konsoli rodzica Uczeń/Opłaty. Ujemny stan „na start” oznacza nadpłatę na dzień 31 grudnia 2022 r., natomiast dodatni stan „na start” oznacza zaległość w opłatach.

      W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Panią Martą Rutkowską: telefon 58 682 20 24 wewnętrzny 137, e-mail: ksiegowosc@sp4gda.pl

       

      Uprzejmie prosimy o zachowanie terminowości dokonywania opłat przypadających na 15 dzień każdego miesiąca oraz wpłatę na właściwy numer rachunku, który widoczny jest w dzienniku elektronicznym, w zakładce „Opłaty”.

       

      W przypadku braku akceptacji nowych regulaminów prosimy o złożenie w sekretariacie szkoły, pisemnej rezygnacji z korzystania z posiłków.

      Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

      Z wyrazami szacunku

      Paweł Biesiekierski

       

      (*) hiperłącza

      Instrukcja zgłaszania nieobecności dziecka oddziałów przedszkolnych ( w tym zerówek).pdf

      Instrukcja zgłaszania nieobecności ucznia.pdf

     • Dajemy książkom drugie życie​​​​​​​

     • Serdecznie dziękujemy za dotychczas przyniesione książki  w ramach akcji “ Dajemy książkom drugie życie​​​​​​​”. 

      Zachęcamy do przejrzenia swoich biblioteczek i dostarczenia książek, które zechcą  Państwo przekazać na wsparcie akcji ekologicznej.

      Książki można przynosić na hol w Szkole Podstawowej nr 4  w Pruszczu Gdańskim w godzinach 7:30 - 18:00 oraz do Przedszkola na ul Kochanowskiego 8 w godzinach pracy przedszkola. Książki będziemy zbierać jeszcze w piątek (10. 02) i poniedziałek (13. 02).

      Wolontariusze SP4

     • Memory Master - wyniki

     • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu MEMORY MASTER

      Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego MEMORY MASTER:

      kl.  4d          Lena L.        Laureat III stopnia      wynik 92/100

      kl.  5b          Blanka B.    Laureat III stopnia      wynik 93/100

      kl.  5d          Eliot T.         Laureat II stopnia       wynik 96/100

      kl.  5d          Mateusz M.  Laureat III stopnia     wynik 93/100

      kl.  6b         Patrycja S.    Laureat III stopnia     wynik 91/100

      kl. 7a          Zofia K.         Wyróżnienie              wynik 88/100

      kl. 7a          Amelia S.      Wyróżnienie              wynik 88/100

      kl. 7c         Stanisław K.   Laureat II stopnia      wynik 96/100

      kl. 7c         Urszula L.      Laureat III stopnia      wynik 91/100

      kl. 8e          Maciej S.       Laureat III stopnia     wynik 93/100

      kl. 8h          Melanie Ć.      Wyróżnienie             wynik 89/100

      kl. 8h          Maja B.          Wyróżnienie              wynik 87/100

       

      Gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!

     • II Ogólnopolska Olimpiada Antysmogowa

     • Zapraszamy uczniów klas 7 - 8 zainteresowanych tematyką ekologiczną do wzięcia udziału w kolejnej edycji  Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej - konkursu wiedzy o powietrzu i zmianach klimatu. Konkurs organizowany jest przez NASK – Państwowy Instytut Badawczy. Odbywa się on  online na platformie konkursowej olimpiadaesa.nask.pl . Uczniowie  wezmą udział w 3 etapach zmagań, w każdym odpowiedzą na 40 pytań w maksymalnym czasie 40 minut. Rywalizacja w pierwszym etapie  rozpoczyna się 30 marca o godzinie 10.00. Do kolejnego etapu przejdą uczniowie, którzy zdobędą 80 % poprawnych odpowiedzi. Szczegółowe informacje na temat punktacji znajdują się w regulaminie. Wyniki poszczególnych etapów publikowane będą na platformie konkursowej olimpiadaesa.nask.pl a wielki finał odbędzie się 27 kwietnia 2023 r.

      Rejestracji uczniów dokonuje nauczyciel do 06 marca 2023r.  po wcześniejszym zgłoszeniu się uczniów  i oddaniu podpisanego przez rodziców załącznika nr.1. Materiały edukacyjne wymagane w bibliografii dostępne będą na platformie po zalogowaniu ucznia przez nauczyciela. Każdy będzie mógł przećwiczyć formę konkursu w przygotowanym  do tego przykładowym arkuszu.

       

      Szkolni koordynatorzy

      Helena Janikowska i Michał Lisowski

       

    • Nagłówek

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

     Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. 

    • Nagłówek


   • Nagłówek


  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor

   Phasellrtsce scipitvarius mi. Cum sociistoque pentibus et magnis diarturtots nascetur rimulug maleada odiorbi dio gravida atcurus necuus a lorem. Maecenas tristique ori ac sem. Duis ultrices pharetra gna. Donec accumsan malesuada ornec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amt consc tetuer aiing elit. Mauris fermentum tum magna. Sed laoreet aliquam leo. Ut te dolor dapbus eget elentu vel cursus eleifend elit. Aenean auctor wrna. Aliqua volutpat. Duis ac turpis. Integer rutrum ante eu lacuest um liberoisl porta vel sceleisque eget malesuada at neque. Vivam nibhus leo vel metus. Nulla facilisi. Aenean nec eros. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et trices posuere cubilia Suspendisse sollicitudin velit sed leo pharetra augue nec augue. Nam elit magnandrerit sit amet tincidunt ac viverra sed nulla.

   Donec porta diam eu massa. Quisque diam lorem interdum vitaedapibus ac scelerisque vitae pede. Donec eget tellus non erat lacinia fermentum. Donec in velit vel ipsum auctor pulvinar. Proin ullamcorper urna et felis. Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor eu est sagittis cursus sed eu ex. Suspendisse bibendum dignissim justo. Aliquam vestibulum magna at iaculis eleifend. Sed mattis ligula et sem egestas rutrum. Vestibulum vel ante nec erat fermentum varius. Curabitur tempus commodo velit, non commodo libero aliquam eu. Suspendisse hendrerit, urna ut convallis auctor, nunc arcu fermentum urna, eleifend vestibulum mauris nunc sit amet velit. Fusce quis massa non nibh pharetra commodo eu vel tortor. Pellentesque dui turpis, ornare at condimentum sit amet, interdum eget turpis. Praesent vitae ipsum maximus, tempus mauris ac, viverra enim. Nullam lorem lectus, venenatis sed porttitor at, cursus quis tellus. 

  •  Kontakt

   • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim Godziny pracy sekretariatu: ul. Kasprowicza 16 pn. - pt. 7.30 - 15.30
   • Szkoła Podstawowa nr 4
   • sekretariat@sp4gda.pl
   • 58 682-20-24 58 682-10-48
   • ul. Kasprowicza 16 83-000 Pruszcz Gdański 83-000 Pruszcz Gdański Poland
   • Oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 4 ul. Jana Kochanowskiego 8 83-000 Pruszcz Gdański tel. 58 682-35-75 e-mail: op@sp4gda.pl
 • Metamorfozy szkoły

   brak danych