• Zmieniamy Szkołę. Kącik multimedialny.

• Uczniowie klas I - III mają nowe miejsce, w którym mogą spędzić ciekawie przerwę. We wnęce na II piętrze utworzono kącik multimedialny. Jest to wspaniałe miejsce do zabawy i nauki.

• Matematyka w wielu językach - wyniki konkursu matematyczno - językowego

• Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie matematyczno - językowym.
            Oto zwycięzcy:

Adrian Żarski - 4 B
            Maciej Szymczak - 5 E
            Miłosz Mallek kl. 6 B i Kacper Rochowicz kl. 6 F
            Kacper Cabaj - 7 C
            Weronika Kolasa - 8 D

Pozostałe wyniki dostępne u nauczycieli matematyki uczących w danej klasie.

Gratulujemy zwycięzcom i już wkrótce zapraszamy na wręczenie dyplomów.

Dorota Orłowska
            Magdalena Jakiel

• Razem na Święta

• Bardzo serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji "Razem na Święta".

Dzięki szerokiemu zainteresowaniu oraz włączeniu się do akcji zarówno nauczycieli jak i uczniów oraz rodziców otrzymaliśmy  podziękowania  od Rzecznika Prasowego MEN oraz DYPLOM za udział w akcji.

• Ferie pod koszem rozpoczęte

• Szkoła Podstawowa nr 4 przy współpracy ze stowarzyszeniem Bryza Pruszcz Gdański pragnie zaprosić dzieci z Pruszcza Gdańskiego na zajęcia koszykówki, które będą się odbywały na dużej sali sp4 przy ulicy Kasprowicza 16. Treningi rozpoczynamy w drugim tygodniu ferii od 20 do 24 stycznia.

W godzina od 10:00 do 11:30 zapraszamy dzieci z roczników 2009-2012

W godzinach od 11:30 do 13:00 zapraszamy dzieci z roczników 2008 - 2005

Zajęcia będą prowadzone przez trenerów koszykówki (byłych uczniów SP4 w Pruszcz Gd.) Bryzy Pruszcz Gdański:

Szymon Czaja
            Nikola Iwanowska
            Aleksandra Szadkowska

Zapraszamy!!!

• Zagrożenia wobec dzieci i młodzieży - screen media

• Dziś screen media to codzienność. Służą do rozrywki, poszukiwania informacji, poznawania świata czy nawiązywania kontaktów na portalach społecznościowych. Faktem jest, że w sieci można znaleźć wiele informacji, zarazem przydatnych i cennych jak również bezwartościowych.

• ZAKRĘCONE PYTANIE BIOLOGICZNE – STYCZEŃ 2020

• Drodzy Uczniowie!

Zima i ferie to dobry czas na podpatrywanie przyrody. Niektórzy z Was być może zdecydowali się, aby pomagać skrzydlatym przyjaciołom i dokarmiają ptaki. Pamiętajcie jednak, aby robić to rozsądnie!
        • PLAN ZAJĘĆ PODCZAS ZIMOWISKA

• Już w poniedziałek rozpoczyna się pierwszy turnus zimowiska w naszej szkole. Prosimy o zapoznanie się z planem dnia. Szczegółowy rozkład zajęć umieszczony został na tablicy ogłoszeń przy portierni. Dla uczestników zimowiska udostępniona będzie szatnia. Prosimy pamiętać o obuwiu na zmianę. Podczas wyjazdów do Fun Areny i Loopy's World przydadzą się skarpetki antypoślizgowe.
          • „Wieczór Kolęd” - piękny występ, niezwykła atmosfera i radość ze wspólnego kolędowania.

• Z inicjatywy dyrektora naszej szkoły, Pana Pawła Biesiekierskiego grono pedagogiczne oraz uczniowie wraz
            z rodzinami mogli uczestniczyć już po raz trzeci w „Wieczorze Kolęd”, który w tym roku przypadł 10 stycznia.

Kto wziął udział w naszej szkolnej uroczystości, miał wrażenie, że uczestniczy w niezwykłym, bożonarodzeniowym koncercie. Emocjom-wzruszeniom i zachwytom- nie było końca! Wszyscy uczestnicy zebrali niekończące się owacje.

• Apel Bezpieczne ferie

• W poniedziałek 13 stycznia rozpoczynamy ferie zimowe. Czas zimowego wypoczynku i zabawy. Klasa III c wraz ze swoją Panią Jolantą Czyżewską z pomocą Pani Beaty Staszewskej przygotowała apel, w czasie którego przypomniała swoimi koleżankom i kolegą zasady bezpiecznych zabaw zimowych oraz zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego. Chociaż pogoda bardziej jesienna niż zimowa życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z apelu.

• FERIE ZIMOWE NA KRYTEJ PŁYWALNI PRZY SP4

• Kryta Pływalnia przy Szkole Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim serdecznie zaprasza wszystkich uczniów i młodzież szkolną na ferie z wodą.

Zapraszamy od 13 stycznia 2020 r. (pon.) do 17 stycznia 2020 r. (pt.) oraz w dniach od 20 stycznia (pon.) do 24 stycznia (pt.) w godz. 9.00 – 15.00

Wszyscy uczniowie do lat 12 mogą korzystać z pływalni tylko z opiekunem.

Uczniowie i młodzież szkolna ucząca się w Pruszczu Gdańskim lub zamieszkała na terenie Pruszcza Gdańskiego skorzystają z pływalni nieodpłatnie na podstawie aktualnej legitymacji szkolnej.

Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel. (58) 355 50 45.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do korzystania z promocji.

Wszystkich obowiązuje: strój kąpielowy, czepek, klapki.

Na pływalni należy przestrzegać Regulaminu korzystania z krytej pływalni.

O wolne terminy zawsze pytaj w kasie.

Aby dokonać rezerwacji miejsc lub zakupu karnetów prosimy o kontakt telefoniczny ( 58) 355 50 45.

• Chemia Wokół Nas - szkolne eliminacje

• Zapraszam chętnych uczniów klas 8 SP do udziału w eliminacjach szkolnych konkursu „Chemia Wokół Nas”.

Eliminacje odbędą się 29 stycznia 2020r. o godz. 8:00 w sali 16.

Chęć udziału należy zgłosić do p. Renaty Lech do dn. 27.01.2020r.

Uczestnicy będą mieli do rozwiązania test (czas – 45min.). Trzy osoby z najwyższą liczbą punktów będą reprezentować szkołę w finale konkursu.