• #MOJAFLAGA

• Zapraszamy do udziału akcji #mojaflaga, czyli wywieszenia Biało-Czerwonej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Ambasadorami akcji są wszyscy, którzy wywieszają flagę podczas świąt państwowych lub w ważnych momentach życia. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z flagą i opublikować je w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga.

Jak mówi Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu „Niepodległa”: „Nie musi to być duża flaga, możemy uszyć ją sami, albo zrobić z papieru. Ważne, żebyśmy pokazali w tych trudnych czasach, że potrafimy się jednoczyć i solidarnie okazać nasz patriotyzm i odrobinę optymizmu zgodnie z hasłem »Wszystko będzie dobrze«.”

Świętujmy razem!

• Wyzwanie Matematyczne - WY - PI - EKI

• W marcu, z okazji Dnia Liczby Pi rzuciliśmy Wam wyzwanie  - Matematyczne  Wy - Pi - eki z liczbą Pi w tle.
            Bardzo dziękujemy Wam za jego podjęcie! Otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć smakowitych wy-Pi-eków ozdobionych na cześć naszej solenizantki - liczby Pi. Podzieliliscie się również wspaniałymi przepisami, dzięki którym wiemy, że ułamki, proporcje, jednostki wagi, objętości i czasu nie są Wam obce i stały się sojusznikami podczas wyzwania.
            Wszyscy odważni kuchrze i piekarze otrzymują oczywiście szóstki!
            Dziekujemy Wam bardzo i ogromnie żałujemy, że nie mogliśmy spróbować tych pyszności...
            Nauczyciele Przedmiotów Ścisłych.

• Komunikat nr 13 Dyrektora Szkoły

• Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

na podstawie rozporządzenia MEN zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ( Dz. U. z 2020 r., poz. 492) oraz informacji umieszczonych na stonie www.premier.gov.pl Dyrektor Szkoły informuje, że Szkoła Podstawowa nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim kontynuuje czasowe zawieszenie prowadzenie działalności dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej. Ograniczenie to obowiązuje do dnia 24 maja 2020 r. W tym okresie nauczyciele Szkoły będą dalej pracowali zdalnie z uczniami przy użyciu aplikacji Google Classroom.

Zgodnie z informacją przekazaną przez Ministra Edukacji Narodowej, przewiduje się, że przeprowadzenie egzaminu ósmoklasisty nastąpi w dniach 16 do 18 czerwca 2020 r.

• REKRUTACJA DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

• Szanowni Państwo,

informujemy, że lista dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim zostanie opublikowana w dniu 30.04.2020 r. na stronie internetowej naszej Szkoły w zakładce: REKRUTACJA/ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE.

W związku z powyższym w dniach 30.04.2020 r. – 6.05.2020 r. należy potwierdzić wolę przyjęcia do oddziałów przedszkolnych” poprzez wysłanie skanem lub zdjęciem  wypełnionego i podpisanego ręcznie załącznika „POTWIERDZENIE WOLI” na adres mailowy: op@sp4gda.pl, a także zaznaczyć  potwierdzenie woli w systemie FORMICO.

POTWIERDZENIE_WOLI.doc

• Potrzeby i oczekiwania mieszkańców Pruszcza Gdańskiego - badanie ankietowe

• „Szanowni Państwo,

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego zaprasza do wzięcia udziału  w Badaniu ankietowym dotyczącym potrzeb i oczekiwań mieszkańców, warunków życia i kierunków rozwoju miasta Pruszcz Gdański.

Badanie ankietowe kierowane do Państwa stanowi istotną część prac nad przygotowaniem Strategii Rozwoju Miasta Pruszcz Gdański na lata 2020-2030. Określenie potrzeb i oczekiwań mieszkańców umożliwi władzom samorządowym oraz autorom strategii poznanie poglądów i opinii w najważniejszych dla rozwoju miasta aspektach.

W związku z powyższym, zachęcamy Państwa do wypełniania ankiety. Kwestionariusz zawiera łącznie 32 pytania i jego wypełnienie zabierze maksymalnie 10 minut.

Ankieta dostępna jest pod adresem: https://eu-consult.info.pl/2/index.php/929724?newtest=Y&lang=pl

Ankieta jest anonimowa – wszelkie zebrane informacje będą wykorzystane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień, a wypełnione przez Państwa kwestionariusze nie będą publicznie udostępniane. Wyniki badania będą wykorzystane do opracowania diagnozy strategicznej dotyczącej warunków życia w mieście  oraz sformułowania przemyślanych i uzasadnionych propozycji kierunków rozwoju Pruszcza Gdańskiego.

Udział w ankiecie jest dobrowolny. Mogą Państwo odmówić udzielenia odpowiedzi na niektóre pytania.

Ankieta jest dostępna również na stronie Urzędu Miasta Pruszcz Gdański:

• Komunikat nr 12 Dyrektora Szkoły

• Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

na podstawie rozporządzenia MEN zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ( Dz. U. z 2020 r., poz. 492) oraz informacji umieszczonych na stonie www.premier.gov.pl Dyrektor Szkoły informuje, że Szkoła Podstawowa nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim kontynuuje czasowe zawieszenie prowadzenie działalności dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej. Ograniczenie to obowiązuje do dnia 26 kwietnia 2020 r. W tym okresie nauczyciele Szkoły będą dalej pracowali zdalnie z uczniami przy użyciu aplikacji Google Classroom.

• Komunikat nr 11 Dyrektora Szkoły

• Szanowni Państwo,

w trosce o dostęp do materiałów edukacyjnych dla naszych uczniów/dzieci informuję, że od dnia 6 kwietnia 2020 r., co tydzień w poniedziałek, nasi nauczyciele będą je zamieszali w G Suite Education. Materiały te będą do wykorzystania na cały tydzień.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4

im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim

• Ogólnopolska Akcja Kartka dla Medyka.

• Klasy I - III wzięły udział w Ogólnopolskiej Akcji KARTKA DLA MEDYKA. Celem akcji jest podziękowanie za trud i poświęcenie całego personelu medycznego, który w szpitalach walczy o zdrowie i życie ludzi zarażonych koronawirusem.

Dziękujemy :-)