• Nagrody Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański

• Wśród naszych wspaniałych nauczycieli, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Pan Burmistrz Miasta Pruszcz Gdański Janusz Wróbel oraz jego zastępca Pan Jerzy Kulka nagrodzili czworo pasjonatów. Oto Oni:

Pani Joanna Wagner – biblioteka;

Pani Magdalena Ślozowska – język polski;

Pani Agnieszka Antkiewicz – oddziały przedszkolne;

Pani Anna Kocel – edukacja wczesnoszkolna.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!

• Zagrożenia związane z e-papierosami

• Drodzy Rodzice,

zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat zagrożeń związanych z paleniem e-papierosów. Wiadomości te są dostępne na stronie internetowej KLIK TUTAJ .

Zespół szkolnych specjalistów ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej

• Dzień Edukacji Narodowej w klasach I – III.

• Za oknem deszcz, jesień maluje liście drzew  a w naszej szkole, jak co roku obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej nazywany przez samych uczniów Dniem Nauczyciela. Z tej okazji klasa III A razem ze swoimi Wychowawczyniami Pniami Katarzyną Morawską i Ewą Marcinkowską przygotowała wspaniałe przedstawienie. Mali artyści piosenką i wierszem sprawili, że mimo tej jesienniej szarugi za oknem w sercach wszystkich zagościła radość.

Bardzo dziękujemy i gratulujemy uczniom talentu a nauczycielom pasji i wspaniałych uczniów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z występu smiley

• Rada Rodziców

• Drodzy Nauczyciele

Przy portierni znajduje się już skrzynka, do której mogą Państwo wrzucać wnioski i inne wiadomości do RR. Na skrzynce jest rozpiska z terminarzem.

Wnioski do pobrania są na portierni, sekretariacie i ze strony szkoły.

Przypominam, że  wnioski na październik będą rozpatrywane jutro i kolejne na październik nie będą rozpatrywane wstecznie.

Następne wnioski będą zbierane do 5 listopada i rozpatrywane do 10 listopada.

Z poważaniemPrzewodnicząca RRAlicja Kropidłowska

• Rada Rodziców

• KOMUNIKAT

Serdecznie zapraszamy na Walne Zebranie Przedstawicieli Rady Rodziców w dniu 10.10.2019 o godz.17, które odbędzie się w szkolnej stołówce. Zebranie zwołane jest w celu wysłuchania Państwa wolnych wniosków, które będziemy mogli dalej realizować przy współpracy z Dyrekcją i Nauczycielami.

Przewodnicząca RR

Alicja Kropidłowska

• Pasowania na ucznia 2019.

• W dniu 8 października 2019 roku uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów smiley

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji  z uroczystości.

• KONKURS PLASTYCZNY - I.J.PADEREWSKI-PORTRET PATRONA SZKOŁY

• Zapraszamy drodzy uczniowie do udziału w konkursie plastycznym pt" Ignacy Jan Paderewski -portret patrona szkoły"
            Tematem pracy jest wykonanie portretu naszego patrona
            Prace należy oddać do pracowni plastycznej do dnia 30.10.
            Technika wykonania pracy dowolna
            Format prac- A3
            Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe a najpiękniejsze prace konkursowe znajdą się na szkolnej wystawie

• W piątek w SP nr 4 świętowaliśmy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Chętnych do zmierzenia się z zadaniami było wielu, komisje egzaminacyjne pracowały w pocie czoła, po wielu próbach wyłoniliśmy 20 najszybszych - prawdziwych Ekspertów Tabliczki Mnożenia.
            Po zmaganiach w finale komisja wyłoniła zwycięzców :
            I miejsce: Maciej z kl. 5,
            II miejsce: Mikołaj  z kl. 7, Hania z kl. 5
            III miejsce: Wiktor  z kl. 8

Gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• Tradycyjny Sad

• Od czasu sadzenia naszych grusz w szkolnym mini sadzie minęły już 4 miesiące. Drzewka żyją, wolno rosną, pomimo tego, że od tamtej pory musiały zmagać się z gorącym i suchym latem. Kilka gruszek dodatkowo dopadła choroba wywołana przez pasożytniczego grzyba zwana rdzą gruszy. Mamy nadzieję, że jesień przyniesie drzewkom chwilę wytchnienia od tych wszystkich niedogodności i po krótkiej (oby!) zimie nasze podopieczne wypuszczą wiosną nowe, zdrowe liście ze zdwojoną siłą. Trzymamy kciuki!

Młodzi sadownicy z Ignasiowego Mini Sadu smiley

• Komunikat Rady Rodziców

• Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Walne Zebranie Przedstawicieli Rady Rodziców w dniu 10.10.2019 o godz.17, które odbędzie się w szkolnej stołówce. Zebranie zwołane jest w celu wysłuchania Państwa wolnych wniosków, które będziemy mogli dalej realizować przy współpracy z Dyrekcją i Nauczycielami.

Przewodnicząca RR

Alicja Kropidłowska