• Piękne Czytanie :)

"Z KSIĄŻKĄ  NA TY"
            ETAP I
            PIĘKNEGO  CZYTANIA

Uczniowie naszej szkoły poraz X uczestniczyli
            w powiatowym konkursie czytelniczym.

• Wojewódzki Konkurs MAT-GEO dla uczniów klas piątych

• Zapraszamy do wzięcia udziału w II wojewódzkim konkursie matematyczno - geograficznym dla uczniów klas V MATGEO

Szkolny etap odbędzie się 21 lutego 2020 r. o godzinie 8.00 na stołówce szkolnej.

Najlepsze trzy osoby będą reprezentowały naszą szkołę w etapie rejonowym.

Zapisy u swoich nauczycieli matematyki lub geografii do dnia 18 lutego.
          • Mini kurs mikroskopowania.

• W ramach innowacji pedagogicznej pt. „Potrafię mikroskopować”  uczniowie klas VIII doskonalili umiejętności mikroskopowania i wykonywali proste preparaty mikroskopowe z żywego materiału roślinnego. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu w małych grupach. Każdy uczeń miał swoje stanowisko do mikroskopowania. Taki „Mini kurs mikroskopowania” to 3 godziny lekcyjne dla każdego ucznia. Zajęcia kończą się sprawdzianem praktycznym. Wszyscy uczniowie świetnie wywiązali się z zadania praktycznego, a zachwytom obrazu spod mikroskopu nie było końca.

• Rada Rodziców

• W dniu 18.02.2020 o godz. 17.00 w szkole odbędzie się zebranie Prezydium Rady Rodziców. Jeśli maja Państwa pytania lub sprawy związane z działaniem Rady Rodziców to również zapraszamy.

Kolejne spotkanie odbędzie się w marcu podczas wywiadowek w terminie 9, 10, 11 marca. :)

Alicja Kropidłowska

• Uroczystości z okazji Dnia Babci i dziadka w OP na ul.Kochanowskiego.

• Dzieci z Oddziałów Przedszkolnych na ul. Kochanowskiego 8

Maja zaszczyt zaprosić swoich Kochanych Gości na uroczystości

z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbędą się w dniach:

12 LUTEGO (środa):          Misie: godzina 9.30

Biedronki: godzina 10.00

13 LUTEGO (czwartek):     Pajacyki: godzina

Motylki: godzina 10.30

14 LUTEGO (piątek):           Krasnale: godzina 9.30

Jeżyki: godzina 10.00

• Sukcesy informatyczne Mikołaja Wadowskiego

• Miło nam poinformować społeczność szkolną o sukcesach ucznia Mikołaja Wadowskiego.
            Mikołaj aktywnie bierze udział w konkursach informatycznych.
            W tym roku szkolnym uzyskał wyróżnienie w międzynarodowym konkursie informatycznym Bóbr. Zakwalifikował się również do finału Kuratoryjnego Konkurs Informatycznego oraz do finału ogólnopolskiego konkursu Kodować każdy może w Szczecinie.
            Finały jeszcze przed nim dlatego trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sukcesów.
        • Teatr bez tajemnic.

• Dnia 3 lutego br. klasa VI d oraz uczniowie uczęszczający na kółko polonistyczne
            gościli na zajęciach młodego aktora – Patryka Makowskiego.
            Patryk jest absolwentem naszej szkoły. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął
            we wrześniu 2016 roku. Miał wówczas jedenaście lat.
            Mimo młodego wieku ma na koncie pięć występów na deskach teatru – w tym trzy
            w Teatrze Wybrzeże – i rolę w filmie „Biały Potok”.

• Pasowanie na czytelnika IA, IB, IC,ID, IE, IF.

• UROCZYSTE
            PASOWANIE KLAS PIERWSZYCH
            NA CZYTELNIKÓW BIBLIOTEKI

Mamy nadzieję, że od tej pory każdy pierwszak będzie często odwiedzał bibliotekę i rozbudzi w sobie potrzebę czytania oraz poznawania nowych bohaterów książkowych.smiley

• Nagrody dla OP na ul. Kochanowskiego 8.

•   W piątek 31 stycznia Pan Dyrektor Paweł Biesiekierski wraz z Panią Wicedyrektor Patrycją Krekorą odebrali nagrody dla naszych oddziałów przedszkolnych za:

1 miejsce w powiecie gdańskim oraz

1 miejsce w województwie pomorskim

w plebiscycie "Przedszkole na Medal". Otrzymaliśmy liczne nagrody i jesteśmy zmotywowani do jeszcze większej pracy.
            Jesteśmy 100% "Przedszkolem Na Medal"
            Dziękujemy wszystkim za zaufanie i oddane głosy !!!

Fotorelacja w Dzienniku Bałtyckim z gali rozdania nagród