• Podziękowania

• Pragniemy serdecznie podziękować całej społeczności naszej szkoły za organizację i wsparcie kiermaszu świątecznego na rzecz Jakuba i Pawła. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, wrażliwości i hojności zebraliśmy 9886,66 zł.

Cieszymy się, że po raz kolejny okazaliście solidarność i wielkie, gorące serca.
            Wasz piękny dar dla chłopaków zostanie wykorzystany w najlepszy możliwy sposób – pomoże
            zrealizować marzenia.

Podziękowania za życzliwość kierujemy również do Banku Spółdzielczego
            w Pruszczu Gdańskim.

•  Na czym polega praca funkcjonariusza straży granicznej? IVB już to wie!
          • Na czym polega praca funkcjonariusza straży granicznej? IVB już to wie!

• Dzień 10 stycznia długo pozostanie w naszej pamięci, gdyż podczas lekcji wychowawczej odwiedzili nas funkcjonariusze Straży Granicznej wraz ze swoimi niezawodnymi pomocnikami, jakimi są specjalnie szkolone psy. Mieliśmy okazję zobaczyć zwierzęta w akcji, gdyż ukryliśmy niebezpieczne materiały, które szybko zostały wytropione. Poznaliśmy zadania, obowiązki, charakter pracy funkcjonariuszy SG w Gdańsku. Po zajęciach już kilku z nas zadeklarowało, że ... zostanie funkcjonariuszami! Czas pokaże ...

• Spotkania z rodzicami

• W najbliższych dniach odbędą się spotkania z rodzicami.

W dniu 08.09.2019 r. klasy IV-VI SP:

- klasy IV - 17.00 (spotkania w klasach)

- klasy V - 17.30 (spotkania w klasach)

- klasy VI - 18.00 (spotkania w klasach)

W dniu 09.01.2019 r. VII, VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum. Spotkania w klasach poprzedzone zostaną spotkaniem z dyrekcją szkoły celem omówienia procedur obowiązujących na egzaminie gimnazjalnym i egzaminie ósmoklasisty:

- klasy VII - 17.00 (spotkania w klasach)

- klasy VIII - 17.00 (spotkanie na stołówce szkolnej - omówienie procedur, godzina 17.30 spotkania w klasach)

- klasy III gimn. - 17.30 (spotkanie na stołówce szkolnej - omówienie procedur, godzina 18.00 spotkania w klasach)

Spotkania w klasach I - III odbędą się 29.01.2019 r. zgodnie z informacjami wychowawców.

• ZAKRĘCONE PYTANIE BIOLOGICZNE - STYCZEŃ 2019

• Dziękuję wszystkim Uczniom, którzy wzięli udział w nowym konkursie „Zakręcone pytanie biologiczne” i za nadesłane odpowiedzi na grudniowe pytanie.

Brzmiało ono: Dlaczego większość roślin iglastych nie musi zrzucać swoich liści w postaci igieł bądź łusek na zimę?

• SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIIIc – Zuzanna Mikołajczyk zakwalifikowała się z najlepszym wynikiem w województwie do kolejnego etapu Wojewódzkiego Konkursu Oratorskiego w Języku Angielskim - STAND UP &TALK

• Nieodpłatna pomoc prawna na terenie powiatu gdańskiego

Wykaz punktów nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu gdańskiego, prowadzonych przez

adwokatów i radców prawnych oraz punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu gdańskiego, prowadzonych przez organizację pożytku publicznego

w 2019 roku.

• Jasełka szkolne klas I - III.

• W czwartek 20 grudnia 2018 roku dzieci z Kółka Teatralnego i Zespołu Iskierki zaprezentowały swoim kolegom z klas pierwszych, drugich i trzecich jasełka. Były piękne kolędy i przedstawienie z mądrym przesłaniem na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Dzieci przygotowały Panie Joanna Krawiec, Katarzyna Morawska i Małgorzata Ossowska.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!